Dilan Polat, kardeşi Sıla Doğu’nun namaz kılarken çekilen fotoğrafını paylaştı: Kendi ile Allah arasında

Dilan Polat, uyuşturucu madde kullandığını söylediği videodan dolayı gözaltına kardeşi Sıla Doğu‘nun namaz kılarken çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Polat, yaptığı paylaşımda, “Her cuma dahil olmak üzere şükür namazı kılar; paylaşır, paylaşmaz. Kendi ile Allah arasında. Amel defteri sual Allah’tan, kuldan değil” ifadelerini kullandı. Doğu, gözaltının ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Dilan Polat, uyuşturucu madde itirafıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan kardeşi Sıla Doğu’nun namaz kılarken fotoğrafını paylaştı.

Polat, paylaşımında şunları söyledi:

“Sanki ilk kez namaz kılıyor gibi algılayacaklar, algılasınlar her cuma dahil olmak üzere şükür namazı kılar paylaşır paylaşmaz. Kendi ile Allah arasında herkesin amel defteri sual Allah’tan, kuldan değil” ifadelerini kullandı.

Polat, Doğu’nun serbest bırakılmasının ardından yaptığı paylaşımda da “Allah merhametsiz kullarından hesap soracak” demişti.

Ne olmuştu?

Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu’nun, canlı yayında kokain kullandığını söylediği, küfür ve hakaret ettiği video sosyal medyada gündem oldu. Sıla Doğu, kokain kullandığını söylediği video sebebiyle Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Beykoz’daki evinden gözaltına alınmıştı.

Doğu, Beykoz adliyesi 3.Sulh Ceza Hakimliği’nce adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Instagram’dan açıklama yapan Doğu, söz konusu videonun daha önceden çekilmiş olduğunu söyledi.

TIKLAYIN | Canlı yayında kokain kullandığını söyleyen Dilan Polat’ın ablası, gözaltına alındı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x