Swinger Partisi İddiaları Olay Yaratmıştı: Eylül Öztürk’ün Eşi Deniz Akkaya’ya Cevap Verdi!

Dilan Polat davasıyla beraber zenginliğinin kaynağı sorgulanan isimlerden biri de Eylül Öztürk oldu. Şu sıralar mercek altındaki sosyal medya fenomenlerine karşı savaş başlatan Deniz Akkaya’nın Eylül Öztürk ve eşi Kenan Öztürk hakkındaki swinger iddiası gündeme bomba gibi düştü. Kenan Öztürk kendisine küfürler savuran Deniz Akkaya’ya yanıt verdi.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarından tutuklanmalarının ardından birçok fenomen hakkında soruşturma başlatıldı.

2019 yılında “Şampiyonlar Ligi” notuyla paylaşılan masada Polat ailesiyle beraber oturan sosyal medya fenomenleri hakkında soruşturma başlatıldı. Tamamının da yurt dışına çıkışları yasaklandı.

Mal varlıklarına el konulan sosyal medya fenomenlerinin arasında bir dönem “Memeli Mestan” adıyla çektiği videolar sayesinde tanınan Eylül Öztürk oldu.

Uzunca bir zamandır eşi Kenan Öztürk ve iki çocuğuyla beraber Amerika’da yaşayan Eylül Öztürk’ün mal varlığı ve parasının kaynağı sorgulanmaya başladı.

Sosyal medya hesabından aralıksız açıklamalarda bulunan Eylül Öztürk hakkındaki iddiaların tamamının yalan olduğunu belirten paylaşımlarda bulunuyor.

Eylül Öztürk hakkında atağa geçen birçok kişi oldu. Bu kaosa dahil olanların arasında yer alan Deniz Akkaya yaptığı paylaşımları gündemi hareketlendiriyor.

Deniz Akkaya’nın Eylül Öztürk hakkında yaptığı bir paylaşım sonrası fenomenin eşi Kenan Öztürk konuya dahil oldu.

Kenan Öztürk’ün “elinde balına kusmuğu var” paylaşımı sonrası deliye dönen Akkaya, küfürler savurarak paylaşımlarını sürdürdü.

Hızını alamayan Deniz Akkaya “Evinde kokainle birlikte swinger partileri düzenlediğinizle ilgili bütün komşularınız konuşuyor” diyerek ortaya iddiayla ortalığı karıştırdı.

Akkaya’nın swinger partisi iddiaları kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi.

Eylül Öztürk’ün eşi Kenan Öztürk ise olay yaratan iddialara “Bakın biz bir şeylere cevap verip kanıtladıkça çıtanın bokunu çıkardılar” diyerek yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x